Doprava a platba

GLS

O doručení zásielky Vás bude SMS správou informovať kuriér spoločnosti GLS jeden pracovný deň vopred. Doručovanie prebieha v pracovných dňoch od 8 do 18 hodín.

Kuriér Vás s predstihom kontaktuje a dohodne s Vami čas prevzatia zásielky. Pokiaľ Vás v dohodnutom termíne nezastihne, bude Vám zaslaná informácia ohľadom opätovného doručovania tovaru. Nasledujúci deň prebehne druhý pokus o doručenie, a pokiaľ vás kuriér nezastihne ani v tento deň, má spoločnosť ešte posledný pokus o doručenie na Vašu adresu. Celkom má teda spoločnosť GLS tri pokusy na doručenie. V priebehu doručovania zásielky, je možné zásielku presmerovať na jedno z viac ako 3000 výdajných miest.

Viac informácií o doručovaní alebo o sledovaní zásielky nájdete na webovej stránke spoločnosti tu

Cena služby pre SK: 4,49 € + 1,49 € dobierka

GLS ParcelShop

Preferujete výdajné miesta pred dopravou domov? Potom zvoľte spôsob dopravy GLS ParcelShop . Ten je ideálny pre príležitostných odosielateľov, pre ktorých sú výdajné miesta jednoduchším a taktiež cenovo výhodnejším riešením. Slúži na pohodlné prevzatie s dlhou otváracou dobou, jednoduchými cenovými podmienkami a sieť výdajných miest. Stačí teda iba vyhľadať to, ktoré je najbližšie k vám a vyzdvihnúť si svoj tovar. Ich kompletný zoznam nájdete tu. Vami zvolené výdajné miesto vyberte pri objednávke. Akonáhle bude váš tovar pripravený na vyzdvihnutie, budete informovaní SMS správou a e-mailom. Zásielka bude na výdajnom mieste uložená po dobu 7 dní. V prípade, že budete potrebovať uloženie predĺžiť, prosím kontaktujte nás.

Cena služby pre SK: 3,49 € + 1,49 € dobierka

ZÁSILKOVNA

Chceli by ste ušetriť za poštovné? Využite siete výdajných miest Zásilkovna. Stačí si vyhľadať jedno z viac ako 9.300 výdajných miest a pre tovar si dôjsť pokojne aj cez víkend. Všetky výdajné miesta sú označené logom. Ich kompletný zoznam nájdete tu. Vami zvolené výdajné miesto vyberte pri objednávke. Akonáhle bude tovar pripravený na Vami zvolenom výdajnom mieste, budete informovaní SMS správou a e-mailom. Zásielka je na výdajnom mieste uložená po dobu 7 dní. Po dohode s poskytovateľom služby je možné túto dobu individuálne predĺžiť.

Cena služby pre SK: 3,49 € + 1,49 € dobierka

Možnosti platby

Pre maximálnu spokojnosť všetkých zákazníkov v súčasnosti ponúkame štyri metódy platenia za tovar.

Dobierka
Zaplatíte až pri prevzatí balíčka. Objednávky, ktoré sú platené dobierkou sa snažíme odosielať do 24 hodín od objednania.

Platba prevodom na účet
Ak zvolíte platbu prevodom na účet, budú Vám na e-mail spoločne s potvrdením objednávky zaslané inštrukcie k platbe. Najneskôr nasledujúci deň po prijatí platby bude Vaša objednávka odoslaná.

Platba kartou online
Rýchlo a hlavne bezpečne u nás môžete zaplatiť aj kartou cez platobný systém GoPay. Suma je potom ihneď pripísaná na náš účet a vaša objednávka rýchlejšie vybavená.

Platba na mieste pri osobnom odbere
Pohodlná platba v hotovosti na niektorej z pobočiek Zásilkovna.

Zaujíma Vás niečo ohľadom dopravy či platby?

Kontaktujte nás prosím na e-mailovej adrese info@kabelecky.sk alebo na tel. +420 732 503 826.

Odeslat zpětnou vazbu Postranní panely Historie Uloženo