Využite zľavu 20 %s na Emily & Noah! V košíku zadajte zľavový kód EMILYNOAH20 Do konca akcie zostáva 4d 3h 36m

Zavrieť

Zoznámte sa: značka kufrov Swissbrand Zoznámte sa: značka kufrov Swissbrand

Zoznámte sa: značka kufrov Swissbrand

Dóra Csintalan

23. 05. 2024

Cestovanie je neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Preto sa neustále snažíme rozširovať našu ponuku značiek, ktoré sa zameriavajú na kvalitnú cestovnú batožinu. Swissbrand je jednou z takových značiek. Tie sú vyrobené len z kvalitných a pevných materiálov, ako je polypropylén alebo ABS, a sú vhodné pre každú situáciu a každú dovolenku. Okrem toho ich široká ponuka veľkostí a farieb určite poteší aj tých najnáročnejších cestovateľov.

Všetci máme svojich obľúbených výrobcov, ku ktorým sa pravidelne vraciame. Môže však nastať čas, keď sa rozhodneme jednoducho zmeniť. A čo potom? Vtedy musíte nájsť niekoho nového, kto splní všetky vaše očakávania a možno dokonca urobí niečo navyše. A buďme úprimní, pokiaľ ide o príslušenstvo, a najmä o cestovnú batožinu, výber značky je naozaj dôležitý. Kufor musí veľa vydržať a zvládnuť a zároveň dobre vyzerať. V takýchto prípadoch je ideálne staviť na výrobcu, ktorý má dlhoročné skúsenosti a ktorého výrobky spájajú tradičnú výrobu s modernými postupmi, materiálmi a tvarmi. A to je švajčiarska značka Swissbrand.

Seznamte se: značka cestovních kufrů Swissbrand

Historie značky Swissbrand

Značka Swissbrand, ktorá pôvodne vznikla na účely vytvárania obalov a prepravných služieb pre najznámejších výrobcov čokolády na svete, sa nakoniec vyvinula v značka vyrábajúcu odolný, vysokokvalitný tovar pre cestovateľov, ktorý pokrýva všetky potreby od kufrov cez batohy až po obuv a športové vybavenie. Dnes je značka Swissbrand okrem výroby cestovných doplnkov definovaná aj poskytovaním licencovaného tovaru elektronickým maloobchodníkom na celom svete.

Seznamte se: značka cestovních kufrů Swissbrand

Sortiment značky Swissbrand

Swissbrand je lifestylová značka, ktorá bola vytvorená s cieľom poskytovať inovatívne riešenia pre každodenný život. Kolekcia Swissbrand LUGGAGE je zároveň najprezentatívnejšou produktovou líniou značky. Je výsledkom dlhoročného technologického vývoja vytvoreného s ciľom riešiť potreby všetkých. Značka sa tak upevnila ako jeden z najrenomovanejších výrobcov v oblasti cestovnej batožiny. Podporuje osobný rast, hľadanie seba samého prostredníctvom cestovania a schopnosť interpretovať svet vlastnými očami.

  • Cestovné kufry Marko: Marko ponúka dostatok priestoru na uloženie všetkého, čo potrebujete na krátke výlety a dlhé dovolenky. Kufor je vyrobený z mimoriadne pevného materiálu ABS a jeho vnútro je vystlané látkou. Je veľmy odolný a ideálny aj na tie najnáročnejšie cesty. Má 4 kolieska schopné otáčania o 360 stupňov, teleskopickú rukoväť a kombinovaný zámok TSA. Vnútro kufra je veľmi praktické a ponúka dve vrecká na zips, ako aj popruhy na zabezpečenie obsahu.
  • Cestovné kufry Lucel: Tento model je vysokokvalitná veľká batožina, ktorej objem možno ďalej rozšíriť pomocou zipsu, čím sa zväčší jej veľkosť. Model Lucel - rovnako ako model Marko - je vyrobený z mimoriadne pevného materiálu ABS a jeho interiér je vystlaný látkou. Má 4 kolieska schopné otáčania o 360 stupňov, teleskopickú rukoväť a kombinovaný zámok TSA. Vnútro kufra je veľmi praktické a ponúka vám dve vrecká na zips a popruhy na zabezpečenie obsahu, aby sa veci v kufri len tak nepomiešali.