Zoznámte sa: značka Bellicci Zoznámte sa: značka Bellicci

Zoznámte sa: značka Bellicci

Dóra Csintalan

15. 08. 2023

Značka Bellicci vás prenesie späť v čase, ale úplne novým a originálnym spôsobom. Osloví vašu mladistvú dušu a prebudí vo vás lásku k vintage štýlu. A ešte oveľa viac. Presvedčí vás, že tradičné materiály a originálny dizajn môžu ísť ruka v ruke a že kvalita výroby sa nemeria rokmi, ale úsilím a láskou, ktoré sa do nej vkladajú. Stačí si pozrieť ich sortiment alebo si prečítať náš článok.

Táto tradičná nemecká značka sa zameriava na dámsku vintage módu a oslovuje mladšiu generáciu, ktorá má vzťah k zabudnutej móde. Farby módnych doplnkov sú spracované v bledých odtieňoch, ktoré ladia s minimalistickými vzormi. Bellicci je milovníkom klasiky a čerpá z hodnôt samotných zakladateľov, ktoré vyjadruje prostredníctvom módy. Výrobky sú vyrobené zo 100 % prírodnej kože a každý z nich je vytvorený ručne a starostlivo.

Seznamte se:značka Bellicci 1
Seznamte se:značka Bellicci 2
Seznamte se:značka Bellicci 3
Seznamte se:značka Bellicci 4

História značky

Spoločnosť Bellicci, rovnako ako značku Sparwell, založil v roku 2019 Zaid Akhtar. Začínal v rodinnom podniku, kde vyrábal kožené doplnky na zákazku. Počas práce v nej zistil, že sortiment tovaru určujú len veľké obchodné reťazce a v čase, keď sa móda rýchlo mení, zákazníci očakávajú flexibilnejšie možnosti. Tu sa rozhodol založiť vlastnú značku Bellicci, ktorá by sa zamerala na nadčasový štýl s moderným nádychom. A to sa mu aj podarilo. Jednotlivé kolekcie značky sú prispôsobené tak, aby ladili s minimalistickým dizajnom. Bellicci podporuje osobnosti, ktoré sa držia svojich hodnôt a tradícií, aby sa vyjadrili prostredníctvom módy. Značka, rovnako ako jej logo motýľa v jedinečných odtieňoch, komunikuje emócie a hodnoty prostredníctvom svojej komunikácie. Všetky výrobky sú vyrobené zo 100 % prírodnej kože a ručne spracované.

"V spoločnosti Bellicci si ceníme manuálnu prácu pred strojovou. Najmä kožené výrobky bývajú krajšie, keď sú vyrobené ručne, pretože každý dotyk im dodáva jedinečný charakter. A o to nám ide predovšetkým," hovorí zakladateľ.

Hodnoty značky

  • Udržateľnosť: ručná práca spotrebuje menej energie ako hromadná výroba na montážnej linke a je tiež šetrnejšia k životnému prostrediu. Spoločnosť Bellicci to veľmi dobre vie, verí, že zákazníci to ocenia, a preto prináša na trh výrobky, ktoré sa vyrábajú týmto spôsobom.
  • Príležitosť: postoj značky vytvára aj nové pracovné miesta. Cieľom je teda aj posilnenie komunity, v ktorej sa talent a úsilie odovzdávajú z generácie na generáciu.
  • Jedinečné: Módne doplnky Bellicci nie sú komerčným výrobkom. Ručne vyrábané limitované edície sú jedinečné a vyrobí sa ich len niekoľko kusov. Sú to preto výrobky rovnako jedinečné ako vaše životy a zážitky. Každý výrobok sa tiež považuje za umelecké dielo, starostlivo navrhnuté steh po ste