Tipy na darčeky k medzinárodnému dňu otcov Tipy na darčeky k medzinárodnému dňu otcov

Tipy na darčeky k medzinárodnému dňu otcov

Dóra Csintalan

16. 06. 2024

16. júna oslavíme Medzinárodný deň otcov. Hoci sa tento sviatok možno neoslavuje tak ako Deň matiek, určite by sa nemal zanedbávať. Veď aj otcovia majú v našich životoch nezastupiteľnú úlohu a snažia sa ju plniť najlepšie, ako vedia. Tak prečo sa im za to nepoďakovať malým darčekom? A možno mu dokonca darujte niečo, čo potrebuje alebo čo sa mu jednoducho hodí.

Niekedy sú otcovia ako superhrdinovia, inokedy sú spoľahlivými partnermi v ťažkých časoch. Niekedy inšpirujú, inokedy chýbajú. Tak či onak, máme šťastie, že sú nablízku. A je len správne a pekné pripomenúť si ich počas Dňa otcov, ktorý pripadá na tretiu júnovú nedeľu. Tento deň je významný pre našich otcov a otcov našich detí, aj keď niektorí o tom možno sami nevedia. Nie je teda od veci popriať im to, čo prajeme našim mamám. Zo srdca a ku gratulácii pridať nejaký pekný darček, ktorý naozaj ocenia. A práve na to sme tu my, aby sme vám pomohli vybrať tie najkrajšie.

Všetko najlepšie k narodeninám, otec!

Tipy na najlepšie darčeky ku Dňu otcov

Donedávna bol Deň otcov úplne neznámym pojmom. Málokto by však namietal, že otcovia si zaslúžia uznanie a vlastný deň. Pomáhajú nám z nepriazne osudu, učia nás, ako sa vyrovnať s každou prekážkou, dodávajú nám odvahu a chránia nás. A za to všetko patrí otcom vďaka. A nezabúdajme, že to, ako veľmi ich máme radi a ako si vážime všetku ich snahu a pomoc, si zaslúžia pravidelne počuť. Nie iba raz za rok. Ale na Deň otcov by sme na toto vyznanie rozhodne nemali zabudnúť. Je to predsa ich výnimočný deň. Hrejivé slová vyčaria úsmev na perách každého otca, ale popri nich ich určite poteší aj milá pozornosť. Podľa nezávislého prieskumu pre značku Diplomático je najvhodnejším darčekom ku Dňu otcov fľaša alkoholu. My sme sa však rozhodli pre cestu, ktorá síce nie je taká alkoholická, ale je praktická a bude zdobiť.