Tamaris a jeho nová kolekcia kabeliek, ideálna na leto Tamaris a jeho nová kolekcia kabeliek, ideálna na leto

Tamaris a jeho nová kolekcia kabeliek, ideálna na leto

Dóra Csintalan

12. 05. 2024

Keby ste si toto leto mohli obliecť len jeden módny kúsok, ktorý by to bol? Možno vám napovie tento článok. Nová kolekcia kabeliek Tamaris sa veľmi úzko dotýka prírody, mora, cestovania a lásky k zemi vo všeobecnosti. Prichádza v dvoch rôznych typoch tašiek a bude vás baviť natoľko, že toto leto nebudete chcieť nosiť nič iné. Poďme si ju teda predstaviť.

Všetky odtiene bielej, prírodné materiály, pohodlné a zároveň zvodne ženské strihy s ľahkým boho nádychom. Toto je nová kolekcia Tamaris, ktorá spája lásku k prírode a cestovaniu. Už pri pohľade na fotografie sa vám určite vybaví piesok, čerstvý morský vzduch, modrá obloha a nekonečné horizonty. Príroda a jej krása boli múzou pri tvorbe tejto kolekcie, ktorú si môžete vychutnať na výletoch do nekonečných zelených plôch, ako aj v centre mesta na večerných prechádzkach zakončených pohárom šampanského. Pokiaľ ide o farebnosť, kolekcia ponúkne odtiene bielej kontrastujúce s béžovou, odkazujúce na púštnu krajinu. Ak tento rok vynecháte more, ale aj tak vám chýba, táto kolekcia bude dostatočnou útechou. Trend prútených materiálov odkazuje na rustikálny, stredomorský štýl, zatiaľ čo modely z hladkej syntetickej kože odkazujú na kamenné ulice prímorských miest. Skrátka cesta za dobrodružstvom, ktorú si môžete užiť aj v bezpečí mesta. Základom kolekcie sú najmä kabelky a crossbody tašky v niekoľkých rôznych odtieňoch. U nich dominujú prírodné odtiene bielej, pieskovej, dreva a klasická čierna. Takže či už máte leto stráviť v kancelárii, alebo sa vybrať k moru, tropická atmosféra vás vďaka tejto kolekcii dostatočne obklopí.

V neposlednom rade by sme chceli spomenúť mestské batohy, ktoré síce nepatria priamo do letnej kolekcie, ale svojím výrazom a vlastnosťami do nej dokonale zapadnú. Batohy transformujú klasický prímorský motív do nového, prirodzenejšieho vzhľadu a odtiene bielej a pieskovej béžovej farby v kontraste s kovovými prackami a logami dodávajú jednotlivým modelom potrebný mestský drive. Pre nás teda jednoznačne stoja aj za pozornosť.

Tamaris a její nová kolekce kabelek, na léto jako stvořená
Tamaris a její nová kolekce kabelek, na léto jako stvořená

Ako nosiť letnú kolekciu kabeliek Tamaris

Kabelky Tamaris sú nielen praktickým doplnkom, ale aj módnym doplnkom, ktorý dokáže oživiť každý letný outfit. Nezabudnite však, že najdôležitejšie je byť verná svojmu osobnému štýlu a cítiť sa pohodlne v tom, čo máte na sebe. Kombinujte farby, tvary a vzory tak, aby odrážali vašu osobnosť a zároveň dodali vášmu outfitu šmrnc.

  • Kabelka Tamaris a ľahké letné šaty: Pre romantický a ľahko elegantný vzhľad skombinujte kabelku Tamaris s áčkovými letnými šatami. Voľte odtiene, ktoré ladia s farbou kabelky, alebo upustite uzdu fantázii a stavte na vzory. Tamaris kabelky majú totiž tú výhodu, že - aj keď sú v ponuke v mnohých farbách - vždy vsádza na jednoliatosť a minimalistický povrch. Ľahko sa tak kombinujú aj s divokejším oblečením.
  • Kabelka Tamaris a džíny:Pre ležérny a pohodlný vzhľad skúste kombinovať kabelku Tamaris s úzkymi ⅞ džínsami. Staviť ale môžete aj na voľnejší strih, ktorý tento rok ovládol ulice miest. Vytvorte kontrast medzi drsnejším denim materiálom a ženským štýlom kabelky vo svetlých farbách. A ako vrchník vám skvele poslúži bavlnená alebo ľanová košeľa s prúžkami. Tá tento rok tiež žne úspech na plnej čiare.
  • Kabelka Tamaris a sukne:Pre sofistikovaný look zvoľte kabelku Tamaris k puzdrovej sukni. Midi sukne do úrovne lýtok sú skvelou voľbou napríklad do práce alebo na formálnejšiu udalosť. A na nich sa bude krásne vynímať aj kabelka značky Tamaris. Aj v tomto prípade sa môžete pohrať s farebným kontrastom alebo naopak staviť na monochromatický look. Napríklad odtiene, biele, šampanské a béžové budú vždy synonymom tej najvyššej letnej elegancie.
  • Kabelka Tamaris a sportovní outfit: Môže to znieť ako paradox, ale áno. kabelky tamaris je možné skombinovať aj so športovým outfitom, ktorý je ideálny vziať napríklad na tenisové aj golfové turnaje alebo iné športové stretnutia, ktoré si žiadajú aj istú eleganciu. A vôbec sa v tomto prípade nebojte nosiť kabelky do ruky, ktorá sa poholne nosí a dodá potrebný sofitsikovaný výraz.