Pánske športové batohy , ľadvinky a tašky, ktorý využijete nielen v lete Pánske športové batohy , ľadvinky a tašky, ktorý využijete nielen v lete

Pánske športové batohy , ľadvinky a tašky, ktorý využijete nielen v lete

Dóra Csintalan

30. 06. 2024

Šport a aktívny životný štýl sa v posledných rokoch stali doménou mnohých mužov. Uvedomujú si, aké dôležité je hýbať sa a starať sa o svoje telo. Ale predtým, ako sa vydajú na ranný beh, víkendový výlet alebo večernú prechádzku, potrebujú si všetko potrebné uložiť do doplnku, ktorý je funkčný a štýlový. A ktorý v ideálnom prípade bude muž používať po celý rok.

Pánske módne doplnky už dávno neplnia čisto praktickú funkciu. Návrhári z celého sveta každoročne vytvárajú kolekcie pre mužov, ktorí chcú vyzerať dobre, cítiť sa dobre a ísť s dobou rovnako ako nežné pohlavie. Medzi najväčších favoritov patria značky ako minimalistický Calvin Klein alebo formálnejší Bugatti. A potom sú tu výrobcovia, ktorým viac vyhovuje myšlienka módy, ktorá je viac-menej univerzálna a ľahko si nájde svoje miesto v outfite do práce, na výlet alebo do posilňovne. Títo výrobcovia sú Hexagona, Enrico Benetti a Tomny Hilfiger. Poďme sa teda na nich pozrieť bližšie.

Pánské sportovní batohy, ledvinky a tašky, které využijete nejen v létě
Pánské sportovní batohy, ledvinky a tašky, které využijete nejen v létě
Pánské sportovní batohy, ledvinky a tašky, které využijete nejen v létě

Ktorý pánsky športový doplnok si vybrať

Výber pánskych športových doplnkov, ktoré budú praktické a použiteľné počas celého roka, môže byť náročný a pri rozhodovaní je dôležité zvážiť niekoľko kľúčových faktorov, ktoré ovplyvnia ich pohodlie, funkčnosť a životnosť. Záleží však aj na vašich konkrétnych potrebách a aktivitách. Pri kúpe sa preto zamerajte na kvalitné materiály, funkčnosť, pohodlie a odolnosť voči poveternostným vplyvom, aby ste si zabezpečili výrobok, ktorý vám bude dobre slúžiť po celý rok.

Pánske športové ľadvinky

Športové ľadvinky sú ideálne na kratšie výlety a aktivity. Sú kompaktné, ľahké a umožňujú ľahký prístup. Pri výbere nezabudnite hľadať modely s izoláciou alebo vetraním, aby vaše veci zostali v suchu a pri optimálnej teplote. V zime navyše oceníte zateplené vrecká na elektroniku, zatiaľ čo v lete je dôležité dobré vetranie a odvod vlhkosti.

 • Materiál: vyberte si odolný a nepremokavý materiál, ktorý ochrání vaše veci pred poveternostnými vplyvmi.
 • Veľkosť: uistite sa, že ľadvinky má dostatok miesta na vaše základné veci, ako je telefón, kľúče, peňaženka a športové vybavenie.
 • Opasok: opasok by mal byť nastaviteľný a pohodlný, aby dobre sedel.
 • Priehradky: tu platí jednoduché pravidlo, čím viac priehradiek, tým lepšie.

Pánsky športový  batoh

Batohy sú vhodné na dlhšie cesty alebo každodenné používanie. Ponúkajú dostatok priestoru a pohodlné nosenie aj ťažších predmetov. Pri výbere hľadajte batohy s nepremokavým poťahom alebo vnútornou vrstvou, ktorá ochráni vaše veci pred dažďom alebo nepriaznivým počasím.

 • Kapacita: zvážťe, aký veľký batoh potrebujete. Menšie batohy (20-30 litrov) sú vhodné na jednodňové výlety, zatiaľ čo väčšie batohy (40 litrov a viac) sú vhodné na dlhšie výlety.
 • Pohodlie: vyberte si batoh polstrovanými ramennými popruhmi a bedrovým pásom pre rovnomerné rozloženie hmotnosti.
 • Odolnosť: odolný materiál a pevné zipsy sú kľúčom k odolnosti batohu.
 • Funkčnosť: priehradky, vrecká, kompresné popruhy a špeciálne vrecká na elektroniku. To všetko určite využijete.

Pánska športová taška

Športové tašky sú univerzálne a môžu slúžiť ako nosiče do posilňovne, na cesty alebo na každodenné nosenie. Ponúkajú ľahký prístup k veciam a často sú vybavené oddelenými priehradkami na mokré a suché veci. Pri hľadaní svojho vysnívaného kúsku si však nezabudnite vybrať tašku s dobrým vetraním. Dôležité sú aj nepremokavé vrecká na ochranu elektroniky a cenností pred nepriazňou počasia. Na čo sa zamerať pri výbere:

 • Materiál: vodotesný a odolný materiál zabezpečí dlhú životnosť tašky.
 • Veľkosť: zvážte, koľko vecí zvyčajne nosíte, a vyberte si vhodnú veľkosť.
 • Popruhy: nastaviteľné a polstrované popruhy zvyšujú pohodlie pri nosení.
 • Oddelené priehradky: pomáhajú oddeliť mokré oblečenie od suchého a poskytujú lepšiu organizáciu.

Najlepšie športové ľadvinky, tašky a batohy

A ktoré konkrétne modely si môžete kúpiť v Kabelečkách? Máme naozaj široký výber, takže záleží len na vašom štýle, vkuse a potrebách, ktorý kúsok nakoniec zvíťazí a ozdobí vaše outfity.