Oživte svoje letné oblečenie do práce s Brukely

Nielen na rande by ste sa mali obliekať elegantne. Existuje veľa príležitostí alebo udalostí, ktoré si doslova pýtajú, aby ste ukázali svoj vkus a umelecké cítenie. A potom je tu práca. Miesto, kde sa učíme, tvoríme, produkujeme, niekedy sa hneváme, inokedy tešíme, a čo je najdôležitejšie, zostávame tu aspoň osem hodín denne. A tomu by malo zodpovedať aj oblečenie, ktoré si do nej vyberáme. Oblečenie, ktoré zahŕňa módne doplnky.

Oživte svoje letné oblečenie do práce s Brukely

Práca, práca a ešte raz práca. Niekedy máte pocit, že tam trávite doslova celé dni. Niekedy je to radosť, zábava a motivácia. Inokedy je to rozmazané alebo dokonca nervózne. V každom prípade sú to dlhé hodiny v jednom oblečení. A najmä počas leta cítite potrebu vziať si so sebou do kancelárie aspoň trochu slnka a dobrej nálady. Skrátka oživiť svoj outfit. A ako lepšie a jednoduchšie sa s touto situáciou vysporiadať ako s novou kabelkou, ktorá odráža toto pozitívne myslenie?

Áno, módne doplnky môžu povedať veľa. A to nielen o vašom vkuse, ale aj o príležitosti, na ktorú ich nosíte, alebo o ročnom období. V lete je človek plný optimizmu, dobrej nálady a teší sa na to, čo ho počas neho čaká. A to všetko sa môže odzrkadliť aj na vašej kabelke. Preto túto sezónu siahnite po pestrejších odtieňoch alebo originálnych tvaroch a dajte svetu najavo, že ani ten pracovný dresscode nemusí byť nudný.

Chcete smotanový, pistáciový alebo karamelový Burkely?

Značka Burkely vybrala pro svou letní kolekci ty nejsladší "příchutě". Zároveň však stále pamatovala na svůj tradiční styl, a proto letošní zmrzlinový opar nedotáhla do extrému. Zkrátka pastelové a veselé odstíny, které vycházejí z přírodních barev. A právě to z ní dělá naši volbu číslo jedna do práce. Kromě stylu si značka stále zachovává svou kvalitu. Vybírat tak můžete z módních doplňků šitých pouze z přírodní kůže. Na všech kusech najdete také řadu malých kapes na zip, pro větší bezpečnost a lepší organizaci. A z jakých konkrétních modelů vybírat pro své nové pracovní partnery?

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Pozrite sa na náš facebook

Strážte si tajné zľavy a akcie

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.