Vianočná zľava 20% na doplnky Enrico Benetti! V košíku zadajte zľavový kód ENRICO20 Do konca akcie zostáva 3d 14h 5m

Zavrieť

Nová kolekcia módnych doplnkov Burkely

Trochu hrubý dizajn, pôvodné prídavné značky a stále rovnaké, hovädzia koža. To je nová kolekcia doplnkov Burkely, s ktorou sa značka rozhodla preraziť na trhu túto jeseň. A podarilo sa jej to. Veď práve tento štýl je žiadaný počas všetkých tých plieskaní, víchric a dažďov.

Nová kolekcia módnych doplnkov Burkely

Aj keď počasie stále hovorí skôr o lete. Jeseň nás nakoniec aj tak dobehne, preto je dobré sa na ňu pripraviť. A aké módne doplnky vládnu tejto sezóne už dlho? Jednoznačne tie kožené. Sú pevnejšie, ľahšie zvládajú vlhko a chlad a ich štruktúra pripomína jesennú prírodu. Je to príjemné osvieženie po letných horúčavách, keď sa môžeme vydať do lesa alebo do niektorého z našich národných parkov a užívať si chladnejší vzduch, pokojnejšiu atmosféru a predovšetkým všetky farby.

Holandská značka Burkely si už dlho zakladá na koži, konkrétne na hovädzej koži, a svoje kolekcie šije vo veľmi elegantnom a nezameniteľnom dizajne, ktorý ide ruka v ruke s týmto prírodným materiálom. Túto jeseň svoju kolekciu obohatila o ďalšie prvky. Patria k nim výraznejšie švy a kovové prvky, drsnejšia štruktúra kože a celkovo hrubší dizajn. Zameriava sa najmä na základné módne doplnky, t. j. kabelky, batohy a peňaženky, v troch základných farbách - čiernej, koňakovej a béžovej. A pri tvorbe novej kolekcie myslela Burkely aj na praktickosť, takže si môžete vybrať z elegantných kabeliek do práce, väčších tašiek, napríklad na nákupy, ako aj malých crossbody kabeliek.