Kabelky, ktoré sa hodia ku každému letnému outfitu Kabelky, ktoré sa hodia ku každému letnému outfitu

Kabelky, ktoré sa hodia ku každému letnému outfitu

Dóra Csintalan

07. 07. 2024

Tieto kabelky sú medzi blogerkami doslova posadnutosťou. A my sa vlastne anu nečudujeme. Kombinácia farebných a šťavnatých kabeliek s tenými, ale formálnejšími outfitmi je jednoducho super. Preto sme na Kabelecky urobili prieskum a zostavili tie najštýlovejšie možnosti. Hodia sa prakticky ku každému outfitu, či už si ich oblečiete k letným šatám a pôjdete na thr pre čerstvé kvety, alebo si do nich zbalíte pracovné veci a vyrazíte na schôdzku.

Vždy sa nejaký nájde, však? Pôvabná a elegantná žena, ktorá si ľahkým krokom vykračuje mestom alebo uličkou v kancelárii. Očividne si neuvedomuje pozornosť ostatných, nonšalantne si nasadí slnečné okuliare, upraví si vlasy, sadne si, skontroluje telefón a sústredí sa na to, čo je dôležité. Táto žena nám bude inšpiráciou celé leto. A nie preto, že si vybrala absolútne dokonalý outfit a kabelku. Ale preto, že je sebavedomá, má sa rada a je to z nej tak trochu cítiť. Aj keď... kabelka to môže byť veľmi dobre aj ona. a hoci je taká vždy, tento rok je to ešte silnejšie. Je ženskejšia a jej kabelka? Je absolútne dokonalá.

Kabelky, které se budou hodit ke každému letnímu outfitu
Kabelky, které se budou hodit ke každému letnímu outfitu
  • Výber správnej farby: Pri výbere farebnej kabelky je dôležité zvoliť farbu, ktorá ladí s vaším oblečením. Na formálny vzhľad si vyberte elegantné a sofistikované farby, ako je modrá, smaragdovo zelená alebo bordová. Tieto farby dodajú vášmu oblečeniu šmrnc bez toho, aby pôsobili príliš odvážne. Pri výbere však určite neberte do úvahy len jedno oblečenie. Zamerajte sa radšej na celý svoj šatník, aby ste mali na výber.
  • Kvalitné materiály: Ak si vyberáte kabelku na formálnejšiu príležitosť, je dôležité, aby vyzerala luxusne a elegantne. Preto si vyberajte kabelky z kvalitných materiálov, ako je koža, semiš alebo kvalitný textil. Vzhľad kabelky by mal byť úhľadný a čistý.
  • Jednoduchý dizajn: Aby ste sa vyhli rušivým vplyvom, vyberte si jednoduchý a minimalistický dizajn. Vyhnite sa príliš výrazným vzorom, ozdobám a prehnaným detailom. Pamätajte, že kabelka by mala byť predovšetkým elegantná.
  • Veľkosť kabelky: stredne veľké kabelky sú ideálne na formálne príležitosti, pretože sú elegantné a praktické. Príliš malé kabelky môžu pôsobiť nevhodne, zatiaľ čo príliš veľké kabelky môžu pôsobiť rušivo.

Styling kabelky

  • Monochromatický outfit: Ak si vyberiete kabelku vo výraznejšej farbe, snažte sa zvyšok oblečenia ponechať v neutrálnych alebo jednofarebných tónoch. Jednofarebný vzhľad doplnený výraznou kabelkou pôsobí veľmi elegantne a sofistikovane. Pokiaľ ide o farby, v lete budú vždy pekné námornícka modrá, odtiene bielej, šampanskej a béžovej. A tí odvážnejší môžu vyskúšať purpurovú (t. j. veľmi sýtu ružovú, dokonca aj bordovú).
  • Farebné zladenie: Kabelku môžete zladiť s určitými prvkami vášho outfitu, ako sú topánky, šatka alebo šperky. Tento trik dodá vášmu vzhľadu jednotnosť a harmóniu. Môžete sa rozhodnúť napríklad pre kombináciu tmavomodrej, bielej a neónovo zelenej alebo bielej a levanduľovej.
  • Kontrastné kombinácie: nebojte sa kombinovať kontrastné farby. Napríklad tmavý oblek s kabelkou vo výraznej farbe bude pôsobiž veľmi moderne a štýlovo. A farby? Stredne alebo tmavosivá, ale aj čierna a všetky odtiene červenej.

Najkrajšie kabelky na leto

Ak teda aj vy hľadáte nový kúsok, ktorým by ste oživili svoje letné outfity do práce, na stretnutia alebo do mesta, máme pre vás tri tipy značiek, ktoré vás radi potešia.