Využite zľavu 20 %s na Emily & Noah! V košíku zadajte zľavový kód EMILYNOAH20 Do konca akcie zostáva 4d 5h 34m

Zavrieť

Jesenné módne doplnky do práce? Stavte na kožu! Jesenné módne doplnky do práce? Stavte na kožu!

Jesenné módne doplnky do práce? Stavte na kožu!

Dóra Csintalan

30. 08. 2023

Premýšľate o novom módnom doplnku do práce? Prečo nie? Čoskoro bude začiatok septembra a to je taký pomyselný medzník medzi letom a návratom do práce. Tak prečo si ho trochu nespríjemniť a nevkročiť doň s novým alebo vylepšeným outfitom. Zaslúžite si to.

Štýlový jesenný vzhľad do práce je ten správny spôsob, ako zažiariť v chladnejších mesiacoch. A pokiaľ ide o módne doplnky, koža je materiál, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Do vášho šatníka vnesie nielen eleganciu a luxusný vzhľad, ale aj odolnosť a dlhú životnosť. Pri výbere kožených módnych doplnkov do práce teda nezabúdajte, že by mali byť kvalitne vyrobené a mať konzervatívnejší vzhľad. Koniec koncov, vyberáte si kúsky do práce, nie na sobotňajší výlet. Nezabudnite však popustiť uzdu svojej fantázii. Nikdy neviete, kedy dobre zvolená aktovka alebo kabelka očarí napríklad vašich nadriadených a všimnú si vaše sofistikované myslenie.

Podzimní módní doplňky do práce? Vsaďte na kůži!

Ako si vybrať kožené doplnky do práce

Výber kožených doplnkov do práce je investíciou do vášho profesionálneho imidžu. Ak budete venovať pozornosť kvalite materiálu, dizajnu, funkčnosti a starostlivosti o doplnky, môžete si vytvoriť dokonalý outfit, ktorý bude zodpovedať vášmu štýlu a pracovnému prostrediu. Preto je dôležité venovať pozornosť niekoľkým kľúčovým faktorom.

  • Kvalita: koža je cenená pre svoju trvanlivosť a prirodzenú krásu. Pri výbere kožených doplnkov sa uistite, že materiál je pravý a kvalitný. Pravá koža by mala byť mäkká na dotyk a mať rovnomernú štruktúru. Vyhnite sa lacným imitáciám, ktoré môžu pôsobiť neprofesionálne a rýchlo sa opotrebujú.
  • Štýl: Vyberte si farbu doplnkov tak, aby ladila s vaším pracovným oblečením. Neutrálne farby, ako je čierna, tmavohnedá, sivá alebo bordová, sú ideálnou voľbou, pretože sa dajú ľahko kombinovať. Ak sa rozhodnete pre kontrastnú farbu, uistite sa, že bude ladiť s vaším oblečením.
  • Funkčnosť: kožené doplnky by mali byť nielen krásne, ale aj funkčné. Ak si vyberáte aktovku alebo kabelku, uistite sa, že je dostatočne priestranná a praktická pre váš pracovný deň. Zároveň sa zamerajte na vnútorné usporiadanie, menšie priehradky a bezpečnostné vrecká na zips. Verte, že všetky z nich využijete počas náročných dní.
  • Detaily: Pri výbere kožených doplnkov hrajú dôležitú úlohu aj detaily. Zamerajte sa na drobné prvky, ako je prešívanie, zipsy, pracky alebo gombíky. Dobre spracované detaily naznačujú starostlivosť a pozornosť, ktorá bola vynaložená na výrobu doplnkov.
  • Kompatibilita: v neposlednom rade sa zamyslite nad charakterom vášho pracovného prostredia. Niektoré funkcie si vyžadujú formálnejšie a konzervatívnejšie doplnky, zatiaľ čo iné umožňujú väčšiu kreativitu a osobný prejav.
Podzimní módní doplňky do práce? Vsaďte na kůži! 3
Podzimní módní doplňky do práce? Vsaďte na kůži! 2
Podzimní módní doplňky do práce? Vsaďte na kůži! 1