Jar s novým Calvinom Kleinom

Ako lepšie začať jar ako s novou kabelkou? Je to predsa nepostrádateľný doplnok a partner do nepohody. Na trhu je dnes viac než dosť značiek, ktoré ponúkajú kvalitu aj originálny dizajn. Jednou z takýchto značiek je Calvin Klein, ktorá sa vyznačuje predovšetkým minimalizmom, provokatívnosťou a neutralitou. Okrem džínsov a spodnej bielizne si značka zakladá aj na kabelkách a doplnkoch, ktoré dopĺňa ikonické logo CK. To dodáva výrobkom nádych luxusu, ktorý je však dostupný aj pre strednú triedu.

Jar s novým Calvinom Kleinom

Ideálny partner na každú príležitosť

Nebudeme si klamať. Základom šatníka každej ženy nie je jedna alebo dve, ale štyri kabelky. Áno, ak chcete byť pripravená na každú príležitosť a situáciu, mala by ste mať v šatníku: tote bag, kabelku, malú kabelku a party bag. Každá z nich má svoj vlastný účel a špecifiká.

Vlajková loď, jménem Kalea

Ak si vyberáte skutočnú klasiku, pozrite sa na tašky Niste, ktoré vďaka svojmu tvaru a vzhľadu patria medzi najobľúbenejšie a najuniverzálnejšie kúsky. Majú pomerne vysoké držadlo, ktoré umožňuje nosiť ich cez ruku alebo rameno, vnútorné vrecká, ktoré uľahčujú hľadanie drobností, sú doplnené kovovými prvkami s logom CK a každému outfitu dodajú nádych elegancie. Skrátka, "všetko v jednom".

  • Dámska kabelka Calvin Klein Kalea - hnedá
  • Dámska kabelka Calvin Klein Kalea - hnedá
  • Dámska kabelka Calvin Klein Kalea - hnedá
  • Dámska kabelka Calvin Klein Kalea - hnedá

Kateřina Rázlová

Píše od roku 2016 a jej láska k móde sa začala prejavovať už v detstve, keď už túžila bojkotovať každú módu zo začiatku deväťdesiatych rokov. Zameriava sa najmä na písanie čl§nkov, ale píše aj prípadové štúdie a elektronické knihy. Jej najväčšou inšpiráciou je Francúzsko a Škandinávia.

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Pozrite sa na náš facebook

Strážte si tajné zľavy a akcie

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.