Francouzský šarm od Hexagony

Hexagona je popredná francúzska značka, ktorá vyniká remeselným spracovaním a dizajnom kožených módnych doplnkov, ako sú kabelky, cestovné tašky, peňaženky, ako aj pánske aktovky a ďalšie. Značka si zakladá na najvyššej kvalite výrobných postupov a jej dizajn na najnovších módnych trendoch.

Značka sa vyznačuje precíznosťou a starostlivosťou o každý detail, čo sa odráža v kvalite a elegancii jej výrobkov. Inšpiruje sa francúzskou kultúrou, architektúrou a umením a túto inšpiráciu premieta do svojich kolekcií.

S, M a R

Alebo sebavedomie, mobilita a rozmanitosť. to sú tri vlastnosti, ktoré sa značka snaží rozvíjať a vnášať do všetkých našich životov.

  • Sebavedomie: taška vypovedá o svojom nositeľovi veľa. Môže zdôrazniť individuálny štýl a odhaliť osobný vkus. Môže vzbudiť záujem o nositeľa a pritiahnuť zvedavé pohľady okolia. Tašky Hexagona sú navrhnuté tak, aby vám zvýšili sebavedomie v každodennom živote.
  • Mobilita: všetci potrebujeme, aby naša taška bola praktická a aby sa do nej zmestili naše základné veci, či už ideme do víru mesta, alebo na exotickú dovolenku. Knihy, telefón, peňaženka, make-up. Existuje mnoho dôvodov, prečo v našom živote potrebujeme praktickú tašku. Vrecká a zipsy tašiek Hexagona sú preto navrhnuté s ohľadom na dynamických a aktívnych ľudí.
  • Rozmanitosť: sloboda je voľba. Spoločnosť Hexagona pevne verí, že rozmanitosť obohacuje svet. Preto ich kolekcia ponúka širokú škálu materiálov a štýlov, ktoré rozšíria váš šatník a obzory.

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Pozrite sa na náš facebook

Strážte si tajné zľavy a akcie

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.