Ako vyjadriť divokosť? Predstavujeme Dakar!

Sú váš životný štýl rýchle autá a dravosť? Potom ho vyjadrite doplnkami, ktoré podčiarknu vašu nezadržateľnosť, aj keď práve nešliapete na plyn. Predstavujeme značku Dakar. Táto značka je synonymom slávnych pretekov Rallye Dakar, na počesť ktorých bola vytvorená. Tak sa pripravte! Pozor! Štart!

Ako vyjadriť divokosť? Predstavujeme Dakar!

Značka inšpirovaná zbesilou vytrvalostnou jazdou

Rallye Dakar, ktorá sa koná od roku 1978, sa považuje za najťažšie a najnáročnejšie terénne preteky na svete. Pretekári musia prekonať tisíce kilometrov náročného terénu vrátane piesočných dún, skalnatých pohorí a nehostinných púští. A módna značka Dakar je jej najlepším protagonistom. Bola založená v roku 1963 v Taliansku a je známa svojimi výrobkami pre outdoorové aktivity, ako je horolezectvo, treking, cestovanie, ako aj pre bežné oblečenie. Jej výrobky vynikajú predovšetkým vysokou kvalitou, nespútanosťou a štýlom "starých peňazí".

Takže ak ste teraz fanúšikom značiek ako  Greenwood alebo Mustang a chcete pokračovať v tomto duchu, Dakar ja ďalšou jasnou voľbou.

Cestovné tašky

Hľadáte dokonalú cestovnú tašku do lietadla, auta alebo vlaku? Potom by mala spĺňať niekoľko požiadaviek. V prvom rade je dôležité, aby cestovná taška dobre vyzerala a vyhovovala vášmu štýlu. Taktiež hľadajte batožinu, ktorá je dostatočne veľká na to, aby sa do nej zmestili všetky vaše veci. V závislosti od vašich očakávaní si teda vyberte tašku, ktorá je elegantná alebo športovejšia. Tak či onak, značka Dakar vyrába tašky v oboch štýloch. Zároveň vždy dbá na použitie vysokokvalitných materiálov, ako sú Gore-Tex alebo PrimaLoft.

  • Kožená cestovná taška Dakar Malcolm - čierna
  • Kožená cestovná taška Dakar Malcolm - čierna
  • Kožená cestovná taška Dakar Malcolm - čierna
  • Kožená cestovná taška Dakar Malcolm - čierna

Kateřina Rázlová

Píše od roku 2016 a jej láska k móde sa začala prejavovať už v detstve, keď už túžila bojkotovať každú módu zo začiatku deväťdesiatych rokov. Zameriava sa najmä na písanie čl§nkov, ale píše aj prípadové štúdie a elektronické knihy. Jej najväčšou inšpiráciou je Francúzsko a Škandinávia.

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Pozrite sa na náš facebook

Strážte si tajné zľavy a akcie

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.