Nové Kabelečky.cz Navrhnuté pre vás

Moderný web

responzívny dizajn

Vyberte si a kúpte odkiaľkoľvek

Radi surfujete na internete z mobilu alebo tabletu? My tiež! Káble majú teraz inteligentný citlivý dizajn, vďaka ktorému sa prispôsobia všetkým zariadeniam. Prehľadné rozvrhnutie našej novej stránky vám umožní ľahko si prezerať všetky naše produkty. Výber môžete začať na smartfóne odkiaľkoľvek a pokračovať v objednávke doma na notebooku. Žiadna novinka ani zľava vám neunikne.

Inteligentné vyhľadávanie

inteligentné vyhľadávanie

Vyskúšajte naše inteligentné vyhľadávanie

Rozčuľuje vás, keď nemôžete niečo nájsť? U nás to nie je problém. Naše inteligentné vyhľadávanie a filtrovanie vám všetko čo najviac uľahčí. Či už chcete vyhľadávať podľa typu produktu, značky, farby alebo všetkých naraz, na Kabelečkách sa nestratíte. Proces nakupovania neustále zlepšujeme a prispôsobujeme ho vašim želaniam. Nemusíte sa teda predierať morom produktov, ktoré vás nezaujímajú, ale prejdete priamo k tomu, čo chcete /1].

Pohodlné vyberanie

360 stupňov

Pohľad na tovar zo všetkých strán

Chceli by ste vidieť vybraný produkt zo všetkých strán a nie len z niekoľkých ukážkových fotografií? Žiadny problém. Naše výrobky sú fotografované pomocou najmodernejšej technológie v 360 stupňoch, takže ich môžete vidieť všade okolo. Pred vašimi očami nezostane nič skryté. Stačí kliknúť a otočiť.

Porovnať veľkosť

Nie ste si istí, aký veľký je produkt, ktorý ste si vybrali? Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia, preto neustále premýšľame o nových spôsoboch, ako vám uľahčiť nákup. Čísla a centimetre sú v poriadku, ale porovnanie je lepšie. V našom novom katalógu produktov teraz nájdete aj ilustráciu veľkosti. Takto získate lepšiu predstavu o každom vrecku a nemusíte hádať podľa čísel na metri.

Zistite všetko, čo potrebujete

Nemáte radi, keď nemôžete nájsť potrebné informácie o výrobku? Aký je veľký? Koľko má vreciek? Z čoho je vyrobený? To sa vám v sieti Cables nestane. Uvádzame všetky potrebné informácie o každom produkte, aby ste boli vždy v obraze. To isté platí aj pre podmienky doručenia a spôsoby dopravy. Ak vám stále chýbajú akékoľvek informácie, nebojte sa nás kontaktovať dotazom.

Bez poštovného

doprava zadarmo

Využite dopravu zadarmo

Niektoré veci sa jednoducho nezmenia. Našim zákazníkom naďalej preplácame poštovné pri nákupe nad 60 €. Balík si môžete nechať doručiť domov alebo do práce zadarmo po celej krajine.

Preskúmajte nové Kabelecky